Turnieje Krak Tenis


KRAK TENIS 10 CUP - 12.03.2017 - KATEGORIA NIEBIESKA

Start godzina 10.00 , piłka gąbczasta, mini kort, roczniki 2010 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach.

Zgłoszenia do 10.03.2017 do 17.00
Losowanie 10.03.2017 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 10.03.2017 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)


Wpisowe do turnieju:

Kat. NIEBIESKA : 50zł

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 530 821 707 do Bartosza Parzyńskiego


KRAK TENIS 10 CUP - 18.03.2017 (sobota) - KATEGORIA ZIELONA


Start godzina 13.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 17.03.2017 do 17.00
Losowanie 17.03.2017 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 17.03.2017 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
KATEGORIA ZIELONA - 60zł


KRAK TENIS 10 CUP - 19.03.2017 (niedziela) - KATEGORIA CZERWONA

Start godzina 09.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2009 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka, serwis z dołu (z odbiciem oraz bez odbicia), kara serwisowe.

Zgłoszenia do 17.03.2017 do 16.00
Losowanie 17.03.2017 po 16.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 17.03.2017 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 50zł


KRAK TENIS 10 CUP - 19.03.2017 (niedziela) - KATEGORIA POMARAŃCZOWA

Start godzina 13.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2008 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 17.03.2017 do 17.00
Losowanie 17.03.2017 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 17.03.2017 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Pomarańczowa : 60zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707.

 

 


KRAK TENIS 10 CUP - 10.12.2016 - KATEGORIA CZERWONA

Start godzina 09.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2008 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

KRAK TENIS 10 CUP - 10.12.2016 - KATEGORIA ZIELONA

Start godzina 09.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA


KRAK TENIS 10 CUP - 05.11.2016 - KATEGORIA CZERWONA

Start godzina 13.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2008 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

KRAK TENIS 10 CUP - 05.11.2016 - KATEGORIA ZIELONA

Start godzina 09.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA


KRAK TENIS 10 CUP - 22.10.2016 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA

Start godzina 15.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

KRAK TENIS 10 CUP - 23.10.2016 - KATEGORIA ZIELONA

Start godzina 09.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA

 

 


KRAK TENIS 10 CUP - 16.10.2016 - KATEGORIA NIEBIESKA

Start godzina 10.00 , piłka gąbczasta, mini kort, roczniki 2009 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach.

Zgłoszenia do 15.10.2016 do 16.00
Losowanie 15.10.2016 po 16.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 15.10.2016 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:

Kat. NIEBIESKA : 40zł

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA





KRAK TENIS 10 CUP - 16.10.2016 - KATEGORIA CZERWONA

Start godzina 13.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2008 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 15.10.2016 do 16.00
Losowanie 15.10.2016 po 16.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 15.10.2016 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 40zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA





KRAK TENIS 10 CUP 

12.06.2016 - KATEGORIA ZIELONA 
Start godzina 09.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 11.06.2016 do 17.00
Losowanie 11.06.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 11.06.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

11.06.2016 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA
Start godzina 15.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 10.06.2016 do 17.00
Losowanie 10.06.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 10.06.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

Wpisowe do turnieju:
Kat. Zielona : 50zł
Kat. Pomarańczowa : 50zł
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

 

TURNIEJE ORGANIZOWANE WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA

 


KRAK TENIS 10 CUP 

21.05.2016 - KATEGORIA ZIELONA 
Start godzina 15.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 20.05.2016 do 17.00
Losowanie 20.05.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 20.05.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

Turnieje organizowane wraz ze wsparciem Gminy Małopolska 

 

 

14.05.2016 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA

Start godzina 12.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinkaStart godzina 12.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

TURNIEJ ORGANIZOWANY WRAZ ZE WSPARCIEM GMINY MAŁOPOLSKA


 

KRAK TENIS 10 CUP

16.04.2016 - KATEGORIA ZIELONA
Start godzina 15.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 15.04.2016 do 17.00
Losowanie 15.04.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 15.04.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

17.04.2016 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA
Start godzina 12.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 16.04.2016 do 17.00
Losowanie 16.04.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 16.04.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Zielona : 50zł
Kat. Pomarańczowa : 50zł
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

 

Turnieje organizowane wraz ze wsparciem Gminy Małopolska 

 

 

KRAK TENIS 10 CUP - 06.02.2016 - KATEGORIA CZERWONA
Start godzina 15.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2008 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 05.02.2016 do 17.00
Losowanie 05.02.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 05.02.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie) 
Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 40zł
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

KRAK TENIS 10 CUP - 07.02.2016 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA
Start godzina 12.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka
Zgłoszenia do 06.02.2016 do 17.00
Losowanie 06.02.2016 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 06.02.2016 po losowaniu.
Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie) 
Wpisowe do turnieju:
Kat. Pomarańczowa : 50zł
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

 


KRAK TENIS 10 CUP - 22.11.2015 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA


Start godzina 12.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 21.11.2015 do 17.00
Losowanie 21.11.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 21.11.2015 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Pomarańczowa : 50zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

 

KRAK TENIS 10 CUP - 21.11.2015 - KATEGORIA CZERWONA


Start godzina 15.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 20.11.2015 do 17.00
Losowanie 20.11.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników poprzez sms o godzinie przyjazdu 20.11.2015 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju:
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/index.php/zapisy (w uwagach proszę wpisać kategorie)

Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 40zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707 

 

 

KRAK TENIS 10 CUP - 13.06.2015 - KATEGORIA ZIELONA

 Kategoria Zielona:

13.06.2015 start godzina 13.00 , piłki Stage 1 Green, cały kort, roczniki 2005 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 12.06.2015 do 17.00
Losowanie 12.06.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników o godzinie przyjazdu 12.06.2015 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/zapisy.html (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

Wpisowe do turnieju:
Kat. Zielona : 50zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


 

KRAK TENIS 10 CUP - 30.05.2015 - KATEGORIA POMARAŃCZOWA

 

Kategoria Pomarańczowa:
30.05.2015 start godzina 13.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

Zgłoszenia do 29.05.2015 do 17.00
Losowanie 29.05.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników o godzinie przyjazdu 29.05.2015 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/zapisy.html (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

Wpisowe do turnieju:
Kat. Pomarańczowa : 50zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 

 


 

KRAK TENIS 10 CUP - 23.05.2015 - KATEGORIA CZERWONA

 

Kategoria Czerwona:
23.05.2015 , start godzina 13.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

 

Zgłoszenia do 22.05.2015 do 17.00
Losowanie 22.05.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników o godzinie przyjazdu 22.05.2015 po losowaniu.

Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/zapisy.html (w uwagach proszę wpisać kategorie) 

Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 40zł

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 530 821 707 bądź 530 783 707

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 

 


 

ELIMINACJE TALENTIADY 2015 WOJ. MAŁOPOLSKIE I PODKARPACKIE

17.05.2015 (zrealizowany)

 


 

KRAK TENIS 10 CUP - 25,26.04.2015 - TENIS10 (zrealizowany)

 

Kategoria Czerwona:
25.04.2015 , start godzina 13.00 , piłki Stage 3 Red, mini kort, roczniki 2007 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 24.04.2015 do 17.00
Losowanie 24.04.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników o godzinie przyjazdu 24.04.2015 po losowaniu.


Kategoria Pomarańczowa:
26.04.2015 start godzina 11.00 , piłki Stage 2 Orange, kort 3/4, roczniki 2006 i młodsze, chłopcy i dziewczynki razem, system rozgrywek w grupach, faza finałowa drabinka

Zgłoszenia do 25.04.2015 do 17.00
Losowanie 25.04.2015 po 17.00
Będziemy informować zawodników o godzinie przyjazdu 25.04.2015 po losowaniu.

 

 

Zgłoszenia do turnieju: 
poprzez formularz zgłoszeniowy http://kraktenis.pl/zapisy.html (w uwagach proszę wpisać kategorie) lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 530 821 707, 530 783 707

Wpisowe do turnieju:
Kat. Czerwona : 40zł
Kat. Pomarańczowa : 50zł

 

Serdecznie zapraszamy !

 

 


 

11.05.2013 - Turniej Krasnali do lat 10

Wyniki:

I miejsce: Julia Zych

II miejsce: Julia Chyba

III miejsce: Kornelia Kurletto

Link do relacji wideo z turnieju :

 

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓLKOLONII
URODZIN