Tenisowa Majówka 2017

tenisowa majowka2017

 

Miejsce : Tenis Park Żywiec

 

Termin: 29.04.2017 - 03.05.2017

 

Długość turnusu : 5 dni na miejscu

Wiek uczestników : rodziny z dziećmi, osoby dorosłe

Poziom zaawansowania : wszystkie poziomy zaawansowania

Termin :29 kwiecień - 3 maj 2017

 

HOTEL:

Uczestnicy tenisowej majówki zakwaterowani będą w komfortowych 2,3 i 4 osobowych pokojach z łazienką. Do dyspozycji na terenie hotelu jest świetlica z TV oraz miejsce z dostępem do sieci WiFi. Obozowiczom serwowane będą 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadania - bufet szwedzki, obiad - zupa i drugie danie, kolacja). Na terenie ośrodka hotelowego znajduje się obiekt tenisowy dysponujący siedmioma kortami ceglastymi otwartymi oraz trzema kortami z nawierzchnią syntetyczna (sztuczna trawa) przykryte halą łukową.

SZKOLENIE TENISOWE:

Na wszystkich wyjazdach organizowanych przez Krak Tenis Travel Club szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla wszystkich dzieci na tenisowej majówce przewidziane są 3 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-6 osobowych. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów. Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy Krak Tenis, profesjonalny dobór sprzętu marki Wilson i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa.

- SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziedmi oraz młodzieżą na wszystkich poziomach zaawansowania zaczynając od rekreacyjnej gry w tenisa na zawodnikach koocząc, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi International Tennis Federation. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay Tenis10 dzieci bardzo szybko opanują podstawy tenisa i w ciekawy i atrakcyjny sposób uczestniczą w treningach wpływając pozytywnie na swój rozwój motoryczny, mentalny oraz społeczny. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry oraz wieku, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki - co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej Krak Tenis.

SZKOLENIE DLA SREDNIOZAAWANSOWANYCH ORAZ ZAAWANSOWANYCH:

Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy Krak Tenis, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeo. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeo. Nie zabraknie również ciekawych dwiczeo, gier na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynid wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegad w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpad jak największa radośd z gry !

 

NOWOŚĆ - VIDEOANALIZA ! Najbardziej efektywny sposób skorygowania niedoskonałości technicznej. Każdy z uczestników będzie miał możliwośd skorzystania z porady trenera dotyczącej techniki uderzeo, poruszania się po korcie i umiejętności przewidywania czyli gdzie przeciwnik może zagrad

TURNIEJE TENISOWE to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzid swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera. Turniej przewidziany jest dla wszystkich dzieci.

SPARINGI I GRY WOLNE Z INNYMI UCZESTINKAMI OBOZU to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwośd wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.

 

 

PROGRAM DLA DZIECI:

Dzieci podczas tenisowej majówki uczestniczą w specjalnie przygotowanym przez Krak Tenis Travel Club programie wypoczynku, podczas którego realizowany będzie program sportowo - rekreacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. W programie na pierwszym miejscu stawiamy na grę w tenisa ale również proponujemy gry i zabawy zespołowe, zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi. Dzieci będą również brad udział w programie animacyjnym oferowanym przez Krak Tenis Travel Club: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, miniDisco. W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy niespodzianki, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na tenisowej majówce wszystkie dzieciaki będą miały do wyboru nagrody!

KADRA: 

Trenerzy prowadzacy program Krak Tenis Travel Club zajmują sie szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich stopniach zaawansowania. Doskonalą swoje umiejętności w licencjonowanym Klubie Tenisowym Polskiego Związku Tenisowego i prowadzą treningi używajac metod (International Tennis Federation). Specjalizują się w programach: Play&Stay, Tenis 10, Evolve9, TenisXpress, CardioTennis, "Mama, Tata i Ja". Trenerzy akademii to osoby z wieloletnim Kadra Program dla dzieci doświadczeniem zawodniczym jak i trenerskim współpracujacy z najlepszymi zawodnikami i szkoleniowcami w Polsce i za granica. Jesteśmy przekonani, że energia, kreatywnośd i ogromna ilośd pozytywnej energii sztabu szkoleniowego gwarantuje Dzieciakom oraz Wam niezapomniany i pełen przygód wypoczynek.

 

 

 

 
CENA 5-dniowego pobytu
 
 
990 zł / DZIECKO
 
 
790 zł / DOROSŁY

 

Cena obejmuje: Zakwaterowanie (4 noclegi), wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), szkolenie tenisowe dla dzieci (3h/dziennie), realizację programu Krak Tenis Travel Club, udział w turniejach dla dzieci, dostęp do WiFi, parking, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt tenisowy.
 
PAKIETY TENISOWE DLA DOROSŁYCH
 
 
TRENING INDYWIDUALNY 1 H (kort + trener) - 80zł

 

TRENING DUALNY 1 H (2 osoby) - 90zł

 

WYNAJEM KORTU (1 h) : KORT OTWARTY : 20 zł, HALA : 30 zł

 

 

OFERTĘ MOŻESZ POBRAĆ PONIŻEJ

OFERTA RODZINNEJ TENISOWEJ MAJÓWKI 2017 W ŻYWCU

 Smartsupp Live Chat