Obozy zimowe

Obozy letnie

POBIERZ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ NA OBÓZ

 

OBÓZ TENISOWO-NARCIARSKI W ŻYWCU (ZIMA 2017) 

TERMIN:  05.02.2017 - 11.02.2017

DŁUGOŚĆ TURNUSU: 7dni/6nocy

WIEK UCZESTNIKÓW: 7-18 lat na każdym stopniu zaawansowania (tenis,narty,snowboard)

LOKALIZACJA: Miasto Żywiec położone jest w Kotlinie Żywieckiej u zbiegu rzeki Soły i potoku Koszarawa nad Jeziorem Żywieckim na wysokości 345-350m n.p.m. Miasto jest położone 90km od Krakowa w otoczeniu malowniczych widoków i lasów, gdzie podczas spacerów można poczuć prawdziwą zimową atmosferę.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w komfortowych 2,3 i 4 osobowych pokojach z łazienką. Do dyspozycji na terenie hotelu jest świetlica z TV oraz miejsce z dostępem do sieci WiFi. Obozowiczom serwowane będą 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadania - bufet szwedzki, obiad - zupa i drugie danie, kolacja). 

OŚRODEK TENISOWY: Na terenie ośrodka hotelowego znajdują sie trzy korty tenisowe (sztuczna trawa) przykryte halą łukową. 

OŚRODKI NARCIARSKIE: Podczas wyjazdów na narty oraz snowboard będziemy korzystali z ośrodków narciarskich takich jak:

Korbielów (Pilsko 1557m n.p.m) - Znajduje tu się ok. 14 wyciągów począwszy od 3 wyciągów krzesełkowych i kilkunastu orczykowych do wyciągu "Cypisek" dla początkujących i małych dzieci. W obrębie góry Pilsko znajduje się dużo tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności, od łagodnych do trudnych. Trasy są przygotowywane przez ratraki, dolna część jest sztucznie naśnieżana i sztucznie oświetlona. 

Żar (761m n.p.m) - szczyt w Beskidzie Andrychowskim (wschodnia część Beskidu Małego), znajdujący się nad Jeziorem Międzybrodzkim. Na szczycie góry znajduje się trasa o długości 1600m (dośnieżana, oświetlona, nagłośniona)

PROGRAM:

- treningi tenisowe w grupach dobranych do poziomu zaawansowania (max 6 os)

- sparingi, gry szkolne i turniejowe

- szkolenie narciarskie i snowboardowe

- wyjazdy na basen

- treningi ogólnorozwojowe

- testy sprawnościowe

- zabawy, gry i zawody na śniegu

- wycieczka

- nagrody

- dyskoteka

CENA: 1650zł

przy zapisie 2os. 1600/os

(cena obejmuje transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, realizacje programu)

Zainteresowanych prosimy o zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce zapisy (w uwagach wpisac: obóz tenisowo narciarski) lub pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie do Bartosza Parzyńskiego kierownika obozu 530 821 707.

Serdecznie zapraszamy :)

 

 

 

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓLKOLONII
URODZIN