AMATORSKA LIGA KRAK TENIS Kobiety

Obozy letnie

IV EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS KOBIET 06.05.2017 - 24.09.2017

I LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Justyna Dyląg 16 4 0 4
2 Magda Radwan 12 3 0 3
3 Agnieszka Sagan 10 2 2 4
4 Teresa Związek 9 2 1 3
5 Katarzyna Kierach 6 1 2 3
6 Marta Morawska 6 1 2 3
7 Ola Olchawa 5 1 1 2
8 Justyna Pyrich 4 0 2 2
9 Rita Adamczyk 3 0 2 2
10 Małgorzata Parejko 2 0 2 2
11 Wiktoria Jabłońska 0 0 0 0
Add a comment

Archiwum wyników - kobiety

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Morawska-Sagan 6/3 6/1
2 Kolejka    
  Radwan-Związek 6/2 7/6(4)
  Sagan-Adamczyk 7/5 3/6 7/5
  Pyrich-Kierach 6/3 4/6 4/6
  Dyląg-Morawska 6/0 6/0 v.o
3 kolejka    
  Parejko-Związek 4/6 1/6
  Olchawa-Adamczyk 7/6(3) 6/4
  Dyląg-Pyrich 4/6 6/3 6/1
  Radwan-Kierach 6/1 6/4
  Dyląg-Kierach 6/4 6/3
  Morawska-Radwan 6/1 2/6 8/10
4 Kolejka    
  Związek-Olchawa 7/5 6/2
  Sagan-Dyląg 1/6 0/6
5 Kolejka    
  Sagan-Parejko 6/4 6/1
Add a comment

AMATORSKA LIGA KRAK TENIS

Obozy letnie

VIII EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS 06.05.2017 - 24.09.2017

I LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Waldemar Lalik 18 5 1 6
2 Jakub Senderowski 14 3 1 4
3 Ivan Stepantsov 13 3 2 5
4 Michał Olchawa  12 3 0 3
5 Michał Ortyl 12 2 3 5
6 Marcin Dyląg 10 2 2 4
7 Mateusz Budkowski 9 2 1 3
8 Sergiusz Szuster  8 2 0 2
9 Grzegorz Zaleśkiewicz 6 1 1 2
10 Mateusz Marczyk 5 1 1 2
11 Paweł Skwarczowski  5 1 1 2
12 Stanisław Tobiasz  4 0 3 3
13 Grzegorz Ryniewicz 3 0 2 2
14 Filip Skwarczowski  3 0 3 3
15 Daniel Sawczak  2 0 1 1
16 Piotr Szybiński 2 0 1 1
17 Paweł Ochyński  1 0 1 1
18 Rafał Forysiak 1 0 1 1

II LIGA

 
Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Piotr Sierdziński 16 4 0 4
2 Witold Sierdziński 11 2 2 4
3 Bartosz Strzelec 9 2 1 3
4 Mateusz Fiszer 5 1 1 2
5 Łukasz Naróg 3 0 2 2
6 Piotr Janik 2 0 2 2
7 Łukasz Kowalski 2 0 1 1
Add a comment

ARCHIWUM WYNIKÓW

I LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Senderowski-Ryniewicz 6/1 6/0
  Szybiński-Marczyk 2/6 6/2 5/7
  Lalik-Dyląg 6/2 6/3
  Stepantsov-Budkowski 6/2 6/4
2 Kolejka    
  Dyląg-Tobiasz 6/4 7/5
  Olchawa-Skwarczowski F 6/0 6/2
  Zaleśkiewicz-Marczyk 6/3 6/1
  Skwarczowski P- Lalik 4/6 6/7(5)
  Stepantsov-Ortyl 6/1 7/6
  Senderowski-Lalik 6/3 3/6 7/5
  Budkowski-Ortyl 6/3 1/6 6/2
  Stepantsov-Senderowski 2/6 0/6
3 Kolejka    
  Olchawa-Dyląg 6/3 6/2
  Szuster-Skwarczowski F 7/5 6/0
4 Kolejka    
  Budkowski-Ryniewicz 1/6 6/4 6/1
  Stepantsov-Zaleśkiewicz 1/6 1/1 krecz Zaleśkiewicza
  Budkowski-Lalik 3/6 6/3 do dokończenia
  Lalik-Stepantsov 6/0 6/0 v.o
  Tobiasz-Ortyl 4/6 4/6
  Olchawa-Ortyl 7/5 6/3
  Ortyl-Ochyński 6/0 6/2
5 Kolejka    
  Senderowski-Dyląg 2/6 6/3 8/10
  Forysiak-Lalik 1/6 2/6
  Tobiasz-Skwarczowski P 6/4 1/6 2/6
  Lalik-Skwarczowski F 6/0 6/0
  Szuster-Sawczak 4/6 6/3 6/1


II LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Naróg-Sierdziński P 1/6 6/3 3/6
  Sierdziński W-Kowalski 6/0 4/6 6/0
2 Kolejka    
  Sierdziński P-Janik 6/1 6/0
3 Kolejka    
  Sierdziński P-Fiszer 6/2 6/3
  Strzelec-Sierdziński W 6/2 6/4
4 Kolejka    
  Naróg-Strzelec 2/6 4/6
5 kolejka    
  Strzelec-Sierdziński P 2/6 3/6
  Sierdziński W-Fiszer 4/6 6/4 0/6
  Sierdziński W-Janik 6/2 6/1
Add a comment

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓŁKOLONII
URODZIN