AMATORSKA LIGA KRAK TENIS Kobiety

eugeni

 
III EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS KOBIET 01.10.2016 - 22.04.2017


 

 

TABELA (AKTUALIZACJA 22.03)

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Magda Radwan 44 11 0 11
2 Justyna Pyrich 38 9 2 11
3 Marta Morawska 34 8 1 9
4 Rita Adamczyk 30 6 6 12
5 Monika Michalik 29 6 4 10
6 Justyna Dyląg 29 5 6 11
7 Katarzyna Kierach 26 5 6 11
8 Teresa Związek 26 5 5 10
9 Wiktoria Jabłońska 21 4 4 8
10 Natalia Filipek 15 2 7 9
11 Małgorzata Parejko 13 1 9 10
12 Ola Olchawa 13 0 11 11
13 Karolina Dąbrowska 1 0 1 1
Add a comment

Archiwum wyników - kobiety

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Michalik-Pyrich 4/6 4/6
  Radwan-Pyrich 7/5 6/0
  Dyląg-Olchawa 6/3 6/1
2 Kolejka    
  Dyląg-Michalik 6/7 1/6
  Pyrich-Kierach 6/3 6/4
  Adamczyk-Radwan 1/6 0/6
  Morawska-Radwan 4/6 0/6
3 kolejka    
  Kierach-Adamczyk 6/7 1/6
  Michalik-Filipek 6/2 6/3
4 Kolejka    
  Adamczyk-Olchawa 6/3 6/1
  Morawska-Pyrich 6/4 6/1
  Olchawa-Michalik 4/6 0/6
  Jabłońska-Parejko 6/1 6/2
  Filipek-Adamczyk 1/6 3/6
5 Kolejka    
  Pyrich-Dyląg 7/5 1/6 7/5
  Filipek-Parejko 6/1 6/1
  Adamczyk-Jabłońska 4/6 1/6
6 kolejka    
  Radwan-Filipek 6/2 6/1
  Adamczyk-Dąbrowska 6/0 6/3
  Filipek-Pyrich 6/7 1/6
7 Kolejka    
  Pyrich-Jabłońska 6/4 6/3
  Michalik-Adamczyk 3/6 6/4 5/7
  Dyląg-Radwan 1/6 0/6
  Olchawa-Kierach 4/6 4/6
8 Kolejka    
  Morawska-Adamczyk 6/1 6/3
  Radwan-Michalik 6/0 6/3
9 Kolejka    
  Morawska-Michalik 6/4 6/4
  Dyląg-Adamczyk 6/3 6/3
  Parejko-Pyrich 6/0 6/1
10 Kolejka    
  Radwan-Parejko 6/0 6/1
  Filipek-Olchawa 6/3 6/2
11 Kolejka    
  Dyląg-Filipek 6/1 6/0
  Morawska-Dyląg 6/1 6/4
  Radwan-Związek 6/0 6/1
  Morawska-Kierach 6/4 6/1
12 Kolejka     
  Radwan-Kierach 6/0 6/0
  Pyrich-Adamczyk 7/6 6/2
  Dyląg-Związek 6/2 6/3
  Olchawa-Pyrich 2/6 6/1 4/10
13 Kolejka    
  Morawska-Związek 6/3 6/4
  Kierach-Parejko 6/0 6/3
  Jabłońska-Olchawa 6/4 6/4
14 Kolejka    
  Związek-Adamczyk 6/4 6/4
  Morawska-Olchawa 6/0 6/2
  Pyrich-Związek 6/3 6/7 10/4
  Kierach-Michalik 1/6 2/6
  Dyląg-Kierach 7/6 3/6 4/6
15 Kolejka    
  Dyląg-Parejko 6/1 6/1
  Radwan-Jabłońska 6/0 6/1
  Związek-Olchawa 6/3 6/2
16 Kolejka    
  Jabłońska-Związek 4/6 2/6
  Filipek-Kierach 3/6 5/7
  Parejko-Adamczyk 2/6 0/6
17 Kolejka    
  Kierach-Związek 5/7 5/7
18 Kolejka    
  Parejko-Związek 1/6 1/6
  Radwan-Olchawa 6/0 6/2
  Filipek-Morawska 1/6 2/6
19 Kolejka    
  Michalik-Związek 7/5 6/2
  Jabłońska-Dyląg 6/7 6/4 10/6
  Kierach-Jabłońska 6/1 3/6 6/4
20 Kolejka    
  Parejko-Michalik 1/6 3/6
21 Kolejka    
  Parejko-Olchawa 6/4 0/6 7/5
Add a comment

AMATORSKA LIGA KRAK TENIS

Obozy letnie
 
VII EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS 01.10.2016 - 22.04.2017

 

TEL. 530 943 907 

REGULAMIN VII EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS

 
 

 

TABELA (aktualizacja 22.03)

 

I LIGA

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Denis Finker 45 11 1 12
2 Michał Piasecki 44 11 0 11
3 Grzegorz Zaleśkiewicz 38 9 2 11
4 Stanisław Tobiasz 34 6 8 14
5 Mateusz Krawiec 32 7 3 10
6 Marcin Dyląg 29 6 4 10
7 Michał Olchawa 29 5 7 12
8 Ivan Stepantsov 28 5 6 11
9 Paweł Skwarczowski 28 4 6 10
10 Andrzej Bizoń 27 5 6 11
11 Rafał Forysiak 16 1 12 13
12 Paweł Ochyński 14 2 4 6
13 Sergiusz Szuster 13 1 7 8
14 Michał Smoła 10 2 1 3
15 Daniel Sawczak 9 2 1 3
16 Damian Pelc 9 0 9 9
17 Grzegorz Ryniewicz 6 1 2 3
 
 
 
II LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Mateusz Budkowski 32 8 0 8
2 Piotr Szybiński 25 6 1 7
3 Filip Skwarczowski  19 4 3 7
4 Jarosław Bielak 11 2 3 5
5 Dominik Zimnoch 11 2 2 4
6 Łukasz Kowalski 9 1 5 6
7 Dmitro Korenko 6 0 5 5
8 Denis Bułułukow 5 1 1 2
9 Piotr Braziewicz 5 0 4 4
Add a comment

ARCHIWUM WYNIKÓW

I LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Szuster-Stepantsov 4/6 3/6
  Olchawa-Dyląg 4/6 2/6
  Skwarczowski-Stepantsov 4/6 6/3 7/5
  Zaleśkiewicz-Forysiak 6/0 6/0
  Dyląg-Szuster 3/6 6/4 6/3
  Smoła-Pelc 6/2 6/2
2 Kolejka    
  Tobiasz-Smoła 2/6 7/6 2/6
  Stepantsov-Smoła 6/3 2/6 6/2
  Piasecki-Skwarczowski 6/2 6/0
  Ryniewicz-Forysiak 6/4 6/0
  Bizoń-Zaleśkiewicz 0/6 0/6
  Szuster-Tobiasz 6/4 4/6 6/2
  Ryniewicz-Piasecki 4/6 2/6
3 Kolejka    
  Tobiasz-Forysiak 6/1 6/0
  Olchawa-Pelc 6/4 6/3
  Zaleśkiewicz-Finker 4/6 2/6
  Stepantsov-Krawiec 2/6 4/6
4 Kolejka    
  Finker-Tobiasz 6/4 6/2
  Tobiasz-Skwarczowski 7/5 7/6
  Pelc-Bizoń 1/6 3/6
  Zaleśkiewicz-Piasecki 2/6 3/6
5 Kolejka    
  Krawiec-Tobiasz 6/3 6/2
  Ryniewicz-Sawczak 0/6 3/6 
  Dyląg-Ochyński 6/1 7/5
  Forysiak-Finker 2/6 0/6
  Szuster-Zaleśkiewicz 4/6 4/6
  Piasecki-Bizoń 6/1 6/1
6 Kolejka    
  Tobiasz-Piasecki 1/6 2/6
  Olchawa-Zaleśkiewicz 3/6 5/7
  Tobiasz-Pelc 6/2 6/2
  Forysiak-Sawczak 1/6 2/6
  Olchawa-Krawiec  1/6 7/6 5/7
     
7 Kolejka    
  Piasecki-Finker 6/0 6/3
  Finker-Sawczak 6/2 6/1
  Piasecki-Pelc 6/1 6/1
8 Kolejka    
  Dyląg-Krawiec 1/6 5/7
  Olchawa-Forysiak 6/0 6/0
  Zaleśkiewicz-Skwarczowski 6/4 6/4
  Stepantsov-Tobiasz 6/3 6/4
9 Kolejka    
  Finker-Skwarczowski 6/1 6/3
  Forysiak-Pelc 7/6 6/2
  Stepanstov-Dyląg 4/6 6/2 7/6
10 Kolejka    
  Bizoń-Szuster 7/5 6/4 
  Stepanstov-Olchawa 6/4 0/6 4/6
  Skwarczowski-Ochyński 3/6 6/2 krecz Skwarczowskiego
  Tobiasz-Zaleśkiewicz 6/7 1/6
11 Kolejka    
  Szuster-Krawiec 3/6 3/6
  Dyląg-Tobiasz 6/1 6/4
12 Kolejka    
  Piasecki-Stepanstov 6/1 7/5
  Dyląg-Finker 1/6 6/7
  Bizoń-Olchawa 6/7 6/7
13 Kolejka    
  Finker-Olchawa  6/2 7/6
  Bizoń-Ochyński 1/6 7/5 6/3
  Tobiasz-Ochyński 6/3 6/7 6/3
  Skwarczowski-Pelc 6/0 6/2
  Dyląg-Forysiak 6/2 6/0
  Bizoń-Finker 2/6 0/6
  Zaleśkiewicz-Krawiec 6/2 6/2
14 Kolejka    
  Tobiasz-Olchawa 6/4 3/6 6/2
  Zaleśkiewicz-Stepanstov 6/1 6/4
  Pelc-Finker 0/6 2/6
  Dyląg-Pelc 6/0 6/1
15 Kolejka    
  Ochyński-Olchawa 6/4 4/6 7/5
16 Kolejka    
  Forysiak-Stepanstov 1/6 0/6
  Olchawa-Skwarczowski 2/6 3/6
  Zaleśkiewicz-Ochyński 6/1 6/3
  Krawiec-Bizoń 6/3 6/3
17 Kolejka    
  Forysiak-Piasecki 1/6 0/6
  Piasecki-Krawiec 6/3 6/7 6/2
18 Kolejka    
  Tobiasz-Bizoń 6/2 1/6 6/4
  Skwarczowski-Szuster 7/5 6/3
19 Kolejka    
  Forysiak-Krawiec 1/6 3/6
  Bizoń-Skwarczowski 6/4 4/6 6/2
  Olchawa-Szuster 3/6 7/6 6/2
  Forysiak-Bizoń 2/6 3/6
20 Kolejka    
  Finker-Krawiec 7/5 6/4
  Skwarczowski-Forysiak 6/2 6/4
Kolejka 21    
  Piasecki-Dyląg 6/3 6/3
  Stepanstov-Finker 1/6 5/7

II LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Budkowski-Korenko 6/0 6/0
  Zimnoch-Skwarczowski 7/5 6/3
  Bielak-Kowalski 6/4 6/2
2 Kolejka    
  Korenko-Bielak 0/6 6/4 4/6
  Budkowski-Skwarczowski 6/0 6/0
     
3 Kolejka    
  Braziewicz-Bułułukow 5/7 6/4 5/7
4 Kolejka    
  Skwarczowski-Braziewicz 6/2 6/1
  Bielak-Budkowski 0/6 0/6
  Zimnoch-Kowalski 6/1 6/0
5 Kolejka    
  Skwarczowski-Korenko 6/2 6/1
6 Kolejka    
  Bielak-Szybiński 1/6 0/6
  Zimnoch-Budkowski 0/6 0/6
7 Kolejka    
  Budkowski-Kowalski 6/0 6/0
9 Kolejka    
  Szybiński-Korenko 6/0 6/1
  Kowalski-Korenko 6/0 6/4
11 Kolejka    
  Szybiński-Budkowski 3/6 0/6
12 Kolejka    
  Braziewicz-Budkowski 0/6 0/6
13 Kolejka    
  Szybiński-Braziewicz 6/0 6/1
  Budkowski-Bułułukow 6/0 6/0
  Szybiński-Skwarczowski 6/3 6/1
16 Kolejka    
  Szybiński-Zimnoch 4/6 6/2 10/4
18 Kolejka    
  Szybiński-Kowalski 6/2 6/1
  Skwarczowski-Bielak 6/1 6/4
19 Kolejka    
  Skwarczowski-Kowalski 6/2 6/1
Add a comment

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓLKOLONII
URODZIN