AMATORSKA LIGA KRAK TENIS Kobiety

Obozy letnie

V EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS KOBIET 07.10.2017 - 15.04.2018

I LIGA

 

  Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Justyna Pyrich 13 3 1 4
2 Marta Morawska 8 2 0 2
3 Ramona Matuszczak 7 1 2 3
4 Monika Ucisko 5 1 1 2
5 Justyna Dyląg 4 1 0 1
6 Rita Adamczyk 3 0 3 3
7 Katarzyna Kierach 1 0 1 1
8 Magda Korbaś 0 0 0 0
Add a comment

Archiwum wyników - kobiety

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Morawska-Pyrich 6/2 7/5
2 Kolejka    
  Matuszczak-Dyląg 7/6(3) 3/6 2/6 
4 Kolejka    
  Ucisko-Adamczyk 6/1 6/3
5 Kolejka    
  Matuszczak-Morawska 1/6 1/6
  Matuszczak-Adamczyk 6/4 6/0
  Pyrich-Ucisko 6/2 7/5
7 Kolejka    
  Pyrich-Kierach 6/4 7/6(5)
9 Kolejka    
  Pyrich-Adamczyk 6/3 7/6
Add a comment

AMATORSKA LIGA KRAK TENIS

Obozy letnie

IX EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS 07.10.2017 - 15.04.2018

I LIGA

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Grzegorz Ryniewicz 29 7 1 8
2 Michał Olchawa 21 5 1 6
3 Stanisław Tobiasz  16 3 3 6
4 Paweł Skwarczowski 14 3 2 5
5 Grzegorz Zaleśkiewicz 14 3 1 4
6 Piotr Sierdziński  11 2 3 5
7 Sergiusz Szuster 10 2 1 3
8 Marcin Dyląg 9 2 1 3
9 Ivan Stepantsov 8 2 0 2
10 Bartosz Strzelec  6 0 6 6
11 Mateusz Budkowski 5 0 3 3
12 Marcin Filipek 4 0 4 4
13 Andrzej Bizoń 2 0 2 2
14 Piotr Szybiński 2 0 1 1
15 Rafał Forysiak 0 0 0 0

 

II LIGA

 
Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Igor Wojdacki 28 7 0 7
2 Mirek Mamoń 19 4 2 6
3 Mateusz Hanak 11 2 2 4
4 Bogdan Kica  10 2 2 4
5 Robert Niechciał 6 1 2 3
6 Mateusz Fiszer 5 1 1 2
7 Jarosław Krzyżyk 4 1 0 1
8 Topolski Maciej 4 0 4 4
9 Damian Warchołek 4 0 2 2
10 Piotr Janik 3 0 3 3
Add a comment

ARCHIWUM WYNIKÓW

I LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Tobiasz-Filipek 6/0 6/2
2 Kolejka    
  Tobiasz-Szybiński 4/6 6/2 6/0
  Ryniewicz-Dyląg 6/3 6/2
  Ryniewicz-Filipek 6/1 6/0
3 Kolejka    
  Tobiasz-Strzelec 6/3 6/1
  Skwarczowski-Strzelec 6/3 6/0
4 Kolejka    
  Sierdziński-Ryniewicz 3/6 3/6
  Zaleśiewicz-Tobiasz 6/3 6/2
  Ryniewicz-Skwarczowski 6/2 6/0
  Olchawa-Filipek 6/0 6/0
  Ryniewicz-Strzelec 6/0 6/4
5 Kolejka    
  Olchawa-Strzelec 6/3 6/2
  Skwarczowski-Sierdziński 6/4 6/4
6 Kolejka    
  Strzelec-Sierdziński 4/6 1/6
  Olchawa-Zaleśkiewicz 3/6 6/3 4/1 krecz Zaleśkiewicza
7 Kolejka    
  Bizoń-Zaleśkiewicz 1/6 1/6
  Sierdziński-Stepantsov 3/6 2/6
  Ryniewicz-Tobiasz 6/2 6/0
  Skwarczowski-Szuster 6/1 3/6 6/4
8 Kolejka    
  Ryniewicz-Olchawa 1/6 4/6
  Skwarczowski-Dyląg 5/7 4/6
  Ryniewicz-Budkowski 6/3 6/7 6/0
  Filipek-Szuster 6/7 2/6
  Budkowski-Zaleśkiewicz 1/6 1/6
  Tobiasz-Sierdziński 6/7 6/4 4/6
9 Kolejka    
  Olchawa-Budkowski 7/6 3/6 6/4
  Dyląg-Bizoń 7/5 6/4 
  Stepantsov-Olchawa 6/3 6/4
  Strzelec-Szuster 3/6 2/6


II LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Janik-Mamoń 1/6 4/6
  Wojdacki-Kica 6/2 6/3
  Kica-Topolski 6/2 6/0
2 Kolejka    
  Mamoń-Wojdacki 4/6 4/6
  Janik-Kica 0/6 2/6
  Hanak-Niechciał 6/2 6/3
  Hanak-Topolski 6/2 6/0
3 Kolejka    
  Wojdacki-Hanak 6/2 6/4
4 Kolejka    
  Mamoń-Kica 6/2 4/6 6/4
5 Kolejka    
  Mamoń-Hanak 2/6 6/4 10/1
  Janik-Wojdacki 0/1 krecz Janika
  Mamoń-Topolski 6/3 6/1
6 Kolejka    
  Niechciał-Topolski 6/4 6/4
7 Kolejka    
  Wojdacki-Niechciał 6/2 6/1
  Fiszer-Wojdacki 2/6 1/6
  Warchołek-Krzyżyk 2/6 7/6(8) 3/10
8 Kolejka    
  Wojdacki-Warchołek 6/4 4/6 10/5
9 Kolejka    
  Fiszer-Mamoń 1/6 6/2 10/8
Add a comment

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓŁKOLONII
URODZIN